Кожному, хто зателефонував, знижка на теплу підлогу

 

На сайті ми вказуємо роздрібні ціни на вимогу виробників і постачальників.

 

При особистому спілкуванні (по телефону або в он-лайн чаті) наші менеджери не тільки консультують і допомагають з вибором продукції, а й озвучують нашу ціну зі знижкою. Зателефонуйте нам або напишіть і дізнайтеся, скільки буде коштувати Ваш тепла підлога.

Подробнее...
 

Знижка 20% на комплект теплої підлоги Devi з регулятором Devi

 

Комплект Devi зі знижкою 20%При покупці теплої підлоги Devi в комплекті з програмованим терморегулятором DEVIreg Touch або DEVIreg Smart отримайте знижку 20% від роздрібної ціни на весь комплект.

 

В акції беруть участь всі двожильні або одножильні кабелі Devi, а також нагрівальні мати Devi. Для отримання знижки необхідно придбати кабель і програмований смарт регулятор Devi одним чеком.

Подробнее...
 

При покупці нагрівальних матів або кабелю Arnold Rak в комплекті з терморегулятором Arnold Rak знижка на регулятор 30%

 

До нашої перемоги або до закінчення акційних терморегуляторів. Всі покупці, які в зазначений період придбають будь-яку продукцію TM Arnold Rak в комплекті з будь-яким терморегулятором Arnold Rak, отримають знижку 30% на регулятор.

 

Наш асортимент Arnold Rak включає тонкі мати (2,8мм, 2мм і 1,5 мм завтовшки), двожильний кабель для теплої підлоги та сніготанення (3 мм і 5 мм товщину), а також механічні терморегулятори:

Подробнее...
 

Доставку беремо на себе

 

Вже давно не здивувати безкоштовною доставкою вимогливих покупців. Але у нас вона дійсно безкоштовна при мінімальному порозі покупки:

Подробнее...
 


Чи Ви знаєте що...?

Як електрична тепла підлога економить електроенергію? Дізнайтеся, від чого залежить економність електричної теплої підлоги, і чому цей вид опалення ...
Чи справді нагрівальні кабелі створюють сильне магнітне поле? Рівень магнітного випромінювання нагрівальних кабелів на один-два порядки менше гранично допустимого. ...
© 2009-2024 ПРОСТО:ТЕПЛО. All rights reserved.
Designed by Business wordpress themes and freepoker.