Arnold Rak - тонкий і надійний кабель з Німеччини

 

Компанія Arnold Rak є одним з провідних виробників електричних нагрівальних елементів в Німеччині і пропонує своїм клієнтам тільки високоякісні продукти, що відповідають сучасному рівню розвитку техніки.

Завод Arnold Rak

Асортимент продукції Arnold Rak включає електричні системи нагріву підлоги для приміщень, системи нагрівання зовнішніх поверхонь (в тому числі дахів, жолобів і водостоків) з метою запобігання накопиченню снігу і обмерзання, системи супроводжуючого обігріву труб для захисту магістралей від замерзання, а також килимки з підігрівом для особистого комфортного користування.

 

Наш асортимент продукції Arnold Rak:

- двожильний кабель для теплої підлоги Arnold Rak EC з алюмінієвим екраном для укладання в стяжку;

 

- двожильний кабель для теплої підлоги Arnold Rak SIPC з мідним екраном для укладання в стяжку;

 

- двожильні мати для теплої підлоги Arnold Rak FH EC з алюмінієвим екраном під плитку і ламінат;

 

- двожильні мати для теплої підлоги Arnold Rak FH P з мідним екраном під плитку і ламінат;

 

- одножильні мати для теплої підлоги Arnold Rak FH L під ламінат (сухий монтаж без стяжки і клею);

 

- двожильний кабель для сніготанення Arnold Rak SIPC;

 

- механічні терморегулятори для теплої підлоги Arnold Rak AR 16.

 

Виробник здійснює комплексну обробку нагрівальних кабелів: від нанесення гранульованого покриття на дріт з високим омічним опором до отримання готового продукту. Сюди входять екструзія, накладення герметичної сполучної муфти, окінцінювання і випробування - все це виконується на єдиному виробництві.

 

Продукція Arnold Rak розробляється і тестується в сучасних конструкторських відділах. Завдяки наявності сучасного парку устаткування завод може гнучко реагувати навіть на особливі побажання. Розмір і продуктивність виробів за спецзамовленням оптимально адаптуються до конкретних умов. У будь-який момент виробник може організувати поставку і декларування своїх продуктів в індивідуальному порядку як версії від OEM (Original Equipment Manufacturer - виробник оригінального обладнання).

Завод Arnold Rak

Щоб гарантувати дотримання найвищих стандартів безпеки, продукція Arnold Rak пройшла сертифікацію міжнародного рівня (наприклад, на відповідність вимогам VDE, BEAB, IEC і CE). Кожен продукт виробництва A.Rak проходить строгий контроль якості і функціональним випробуванням. Крім вимірювань опору і потужності, всі нагрівальні кабелі на трьох різних виробничих стадіях піддаються випробуванням на електричну міцність, шляхом підключення до випробувальної напруги в 4000 В. Цим випробуванням гарантується найвища ступінь надійності і довговічності продукції.

 
© 2009-2024 ПРОСТО:ТЕПЛО. All rights reserved.
Designed by Business wordpress themes and freepoker.