Nexans, Hemstedt, Devi, Extherm, Arnold Rak, Ryxon, Flex, Fenix, In-Term, Profi Therm, Veria, Profi Therm Eko, Woks, Zubr, Profitherm Slims, OJ Electronics, Terneo:

тепла підлога, електроопалення

 

Для опалення приміщень (тепла підлога), а також в системах сніготанення та антизледеніння, в будинках наших замовників встановлено нагрівальний кабель і нагрівальна плівка тільки від надійних і перевірених виробників. Те ж стосується і систем управління, зокрема терморегуляторів, що дозволяють автоматично або в ручному режимі управляти температурою систем опалення.

 

Nexans - тепла підлога, електроопалення

Компанія Nexans (Норвегія) є винахідником нагрівального кабелю. З моменту винаходу в 1926 році нагрівального кабелю з унікальним безмуфтовим з'єднанням компанія є лідером у своїй галузі. Технологію до сих пір не вдалося повторити жодному з конкурентів, а за весь час експлуатації кабелю не відбулося жодного виходу з ладу продукту з вини виробника. Спеціально для українського ринку в Nexans розробили програмований терморегулятор, що відрізняється вигідним співвідношенням «ціна-якість».

 

Hemstedt - тепла підлога, електроопалення

Нагрівальний кабель торгової марки Hemstedt (Німеччина) відомий в світі з 1974 року. Компанія є однією з провідних у виробництві кабелю з безмуфтовим з'єднанням. Особливим попитом користується тонкий кабель Hemstedt c безмуфтовим з'єднанням. У 2008 році компанія Hemstedt увійшла в ТОП-100 німецьких інноваційних підприємств.

 

Devi - тепла підлога, електроопалення

Компанія DEVI заснована в 1942 році в Данії, м. Копенгаген. Все обладнання сертифіковане Держстандартом України і схвалено МОЗ України. У 2011 році Науково-дослідним центром споживчих експертиз «ТЕСТ» проведено дослідження 5 найбільш популярних марок теплих підлог в Україні, в результаті якого продукція ТМ DEVI була визнана кращою за низкою параметрів і отримала відмітний знак «відмінно».

 

Extherm - тепла підлога, електроопалення Кабель Extherm виготовляється на заводі A. Rak Waermetechnik GmbH в Німеччині. В якості ізоляційної оболонки виробник використовує висотехнологічний та температуростійкий матеріал - FEP (Teflon). Тому кабель не боїться перегріву. Продукція відповідає сертифікатам міжнародного рівня - VDE, BEAB, IEC, CE.
Нагрівальний кабель Arnold Rak Кожен продукт виробництва Arnold Rak проходить строгий контроль якості і функціональні випробування. Крім вимірювань опору і потужності, всі нагрівальні кабелі на трьох різних виробничих стадіях піддаються випробуванням на електричну міцність, шляхом підключення до випробувальної напруги в 4000 В. Цим випробуванням гарантується найвища ступінь надійності і довговічності продукції.
Нагрівальний кабель Ryxon Продукція Ryxon виготовляється на латвійському заводі SIA Ryxon. Вона є бюджетною версією нагрівального кабелю. При цьому технічні характеристики кабелю залишаються на висоті. Тефлонова ізоляція, яка є щільнішою, ніж у найближчих конкурентів, при цьому ціна вигідніша.
Нагрівальний кабель Flex Нагрівальні кабелі Flex випускаються на латвійському заводі SIA Ryxon. Це бюджетна лінійка кабелів, яка за якістю та матеріалами схожа з одними з найпровідніших європейських виробників. Співвідношення ціна-якості тут просто ідеальне.
Fenix - тепла підлога, електроопалення

Нагрівальний кабель Fenix є європейським продуктом з усіма підтверджуючими сертифікатами відповідності європейським нормам. Є прекрасним бюджетним варіантом європейської якості продукції.

 

In-Term - тепла підлога, електроопалення

Тонкий нагрівальний кабель In-Term виготовляє чеський виробник Fenix. Кабель має в два рази більшу погонну потужність, ніж інші тонкі кабелі, і ідеально підходить для приміщень, де вимагається лише мінімальне підняття рівня підлоги.

 

Profi Therm - тепла підлога, електроопалення

Нагрівальний кабель Profi Therm виробляється польською компанією ELEKTRA. Доступна ціна європейського товару, який є аналогом українського кабелю Ексон-Еліт, залучає для реалізації бюджетного європейського варіанту електричного обігріву (основного або додаткового).

 

Veria - тепла підлога, електроопалення

Тепла підлога Veria виробляється в Європі компанією Danfoss на заводі DEVI. Це здешевлений аналог всесвітньо відомого нагрівального кабелю торгової марки DEVI з Данії.

 

Profi Therm Eko - тепла підлога, електроопалення

Нагрівальний кабель Profi Therm Eko виробляється на заводі Одескабель. Кабель є послідовником знайомого багатьом українського кабелю Ексон-Еліт. Profi Therm Eko - це колишня якість в новій назві.

 

Woks - тепла підлога, електроопалення

Тепла підлога Woks від заводу "Одескабель" відомий високими експлуатаційними якостями. Цей нагрівальний кабель об'єднує в собі найефективніші технології і безпечні компоненти, які є загальноприйнятим стандартом.

 

SolarX нагрівальна плівка

Відмінною особливістю інфрачервоної нагрівальної плівки SolarX є наявність срібної сітки для поділу струмоведучих смуг і нагрівального елементу. Це запобігає утворенню іскри, що в результаті робить плівку абсолютно безпечною і збільшує термін її служби.

 

Profitherm Slims нагрівальна плівка

Нагрівальна плівка Profitherm Slims для обігріву приміщень використовує принцип інфрачервоного нагріву. Продукція випускається в Кореї. Переважно, застосовується для монтажу під декоративні покриття з низькою теплопровідністю: ламінат, паркет, лінолеум, ковролін.

 

Ratey тепла підлога Нагрівальний кабель Ratey має високу ефективність завдяки відмінній тепловіддачі, довговічності матеріалів, з яких він виготовлений, і, найголовніше -безпечності. Виробник, що дотримується високих світових стандартів якості та використовує найкраще імпортне обладнання, знаходиться в Україні, що робить теплу підлогу доступною для споживача. Тому купуючи теплу підлогу Ратей, ви платите чесну ціну.

 

OJ Electronics Терморегулятори OJ Electronics (Данія) мають довгу та надійну історію. З 1964 року ці термостати управляють обігрівом в будинку і системами сніготанення та антизледеніння в багатьох будинках по всій планеті. Якість терморегуляторів підтверджується позитивними відгуками клієнтів. Широкий діапазон технічних характеристикта дизайнерського виконання термостатів дає необмежену свободу вибору.

 

OJ Electronics Терморегулятори Terneo (Україна): виробництво здійснюється в Україні, в місті Київ, що робить ці терморегулятори привабливими за ціною.

 

 
© 2009-2024 ПРОСТО:ТЕПЛО. All rights reserved.
Designed by Business wordpress themes and freepoker.