У чому унікальність безмуфтового з'єднання в кабелі Nexans?

Дізнайтеся, як безмуфтове з'єднання захищає електричний нагрівальний кабель від виходу з ладу.

 

Що значить безмуфтове з'єднання? Для початку трохи згадаємо будову нагрівального кабелю. Він складається з двох частин: власне, нагрівального кабелю, який гріє підлогу, і силового кабелю, який живить нагрівальний кабель енергією. Місце, де з'єднуються ці два кабелі, називається місцем з'єднання.

Не бачите зображення? Натисніть! Тут - подарунковий код на теплу підлогу.

У місці з'єднання нагрівальні кабелі інших виробників мають муфту, яка з'єднує нагрівальний і силовий кабель. У цьому місці кабель завжди товщий, за рахунок наявності муфти. І що, найнеприємніше, саме в цьому місці відбуваються 90% всіх поломок нагрівальних кабелів.

 

Нагрівальний кабель Nexans не виходить з ладу з вини виробника, тому що він має безмуфтове з'єднання.

Безмуфтове з'єднання Nexans

Спеціальною срібною спайкою (всі тонкощі цього унікального безмуфтового з'єднання виробник зберігає з моменту винаходу кабелю в таємниці) два кабелі з'єднуються в єдиний цілісний кабель. Причому в місці з'єднання кабель Nexans має таку ж товщину, як і в будь-якій інший своїй точці.

 

У нашому асортименті також є німецький нагрівальний кабель Hemstedt, який теж використовує безмуфтове з'єднання. Принцип трохи інший, але суть та ж: немає муфти - немає виходів з ладу кабелю.

 

Ось чому безмуфтове з'єднання є таким надійним і унікальним.

 

 

 
© 2009-2024 ПРОСТО:ТЕПЛО. All rights reserved.
Designed by Business wordpress themes and freepoker.