Nexans - світовий лідер з виробництва кабелю

 

Компанія Nexans є провідним світовим виробником кабельної продукції: від силового до нагрівального кабелю. Наприклад, телеграфний кабель, протягнутий багато років тому і використовується в наші дні, є продуктом виробництва компанії Nexans. Розвиваючи свій кабельний бізнес компанія в 1926 році винайшла нагрівальний кабель.

 

Сьогодні вся Норвегія, саме тут знаходиться завод з виробництва нагрівального кабелю, обігрівається кабелем Nexans. 45% продукції йде на експорт в різні країни світу, в тому числі і в Україну.

Безмуфтове з'єднання Nexans

З часу винаходу нагрівального кабелю пройшло вже більше 80 років, але до цих пір жодному з конкурентів не вдалося повторити технологію з'єднання, , яка є родзинкою кабелю Nexans. Вся справа в унікальному безмуфтовому з'єднанні в місці, де з'єднуються силовий і нагрівальний кабель. Технологія зберігається в найсуворішому секреті, причому з часу винаходу вона залишається незмінною.

 

Наш асортимент продукції Nexans:

- одножильний кабель для теплої підлоги Nexans TXLP/1 для укладання в стяжку;

 

- двожильний кабель для теплої підлоги Nexans TXLP/2R для укладання в стяжку;

 

- тонкий двожильний кабель для теплої підлоги Nexans MILLICABLE FLEX/2 для укладання під плитку;

 

- мати для теплої підлоги Nexans Millimat для укладання під плитку;

 

- одножильний кабель для сніготанення Nexans TXLP/1;

 

- відрізний одножильний кабель для сніготанення Nexans TXLP BLACK (DRUM);

 

- двожильний кабель для сніготанення Nexans Defrost Snow TXLP/2R;

 

- механічний терморегулятор для теплої підлоги Nexans N-COMFORT TR;

 

- програмовані терморегулятори для теплої підлоги Nexans MILLITEMP CDFR-003, Nexans N-Comfort TD, Nexans MILLITEMP 2.

 

Поломки, які трапляються з кабелями інших виробників (крім механічних пошкоджень користувачами), відбуваються в 90% випадків саме в місці з'єднання - ламається муфта, що з'єднує силовий і нагрівальний кабель. У Nexans запропонували новий якісний підхід - безмуфтове з'єднання. За всю історію існування нагрівального кабелю Nexans не відбулося жодного виходу з ладу кабелю з вини виробника.

 

Нагрівальний кабель NexansNexans дає тривалу гарантію на свою продукцію - 20 років, хоча гарантує безперебійну роботу кабелю аж до 100 років. Прикладом може послужити Кафедральний собор в Осло, який був обігрітий кабелем Nexans в 1938 році. Через 62 роки в соборі проводився ремонт і старий кабель вирішили замінити на більш сучасний. Старий же кабель відправили в лабораторії на дослідження, які показали, що він міг би працювати ще як мінімум 30 років. Nexans єдина компанія в світі, що має підтверджений термін експлуатації нагрівального кабелю в 62 роки.

 

Надійність продукції Nexans є незаперечним фактом. Кабель є безпечним (наявність заземлення), захищений від вологи і електромагнітного випромінювання. Багато покупців в Україні вже переконалися в цьому.

 
© 2009-2024 ПРОСТО:ТЕПЛО. All rights reserved.
Designed by Business wordpress themes and freepoker.