Обігрів газонів в зимовий час

 

Обігрів газонів підійде для цінителів ландшафтного дизайну. Вклавшись в облаштування прилеглої до будинку території, ви, напевно, хотіли б спостерігати всю створену красу цілий рік. Навіть, якщо будинок оточений самостійно створеним трав'яним настилом, вам буде приємно пройтися уздовж зеленої доріжки. А як вигідно ваша ділянка буде виділятися серед сусідніх! А може, ви хочете створити зимовий сад? Тоді обігрів газонів це те, що вам необхідно.

 

Обігрів газонів можна створити за допомогою нагрівального кабелю. Кабель кладеться безпосередньо в грунт. Система обігріву повністю невидима. Все що ми бачимо, це гарний ландшафт на прилеглій до будинку території.

Не бачите зображення? Натисніть! Тут - подарунковий код на теплу підлогу.

Електричний обігрів газонів
Система обігріву газонів працює в автоматичному режимі. Датчики температури грунту і вологості передають дані на терморегулятор, який самостійно визначає ступінь нагріву і включення / відключення системи опалення. Грунт, отримуючи тепло від електричного нагрівального кабелю, підтримує температуру, при якій рослинність зберігає свій колір і свіжість.

 

Обігрів газонів за допомогою кабелю є рівномірним, тому в будь-якій точці приміщення, що обігрівається, температура буде однаковою. Оскільки тепло подається знизу, воно завжди знаходиться на рівні грунту, не розсіюючись і не остигаючи. Датчики температури і вологості попереджають появу снігу та криги на ділянці.

 

Пропонований спосіб обігріву газонів вигідний з точки зору витрат електроенергії: система обігріву працює рівно стільки, скільки необхідно, і відключається при досягненні необхідної температури. Після падіння температури система знову включається для компенсації втрат.

 

Обігріваючи газони, ви зможете підтримувати по-літньому гарний ландшафт навіть взимку.

 

Чи Ви знаєте що...?

Як оптимально підібрати кабель для теплої підлоги, щоб економити електроенергію в майбутньому? Дуже легко попастися на виверти продавця, який ...
Як економити електроенергію в будинку? Дізнайтеся, як змінюються тарифи на електроенергію залежно від часу доби при використанні двухтарифних і ...
© 2009-2024 ПРОСТО:ТЕПЛО. All rights reserved.
Designed by Business wordpress themes and freepoker.