Обігрів труб нагрівальним кабелем

 

Нагрівальний кабель забезпечує обігрів труб, перешкоджаючи їх замерзання і зберігаючи температуру всередині труб. Електричний кабель за допомогою датчиків температури і вологості регулює свою роботу в автоматичному режимі. Після установки необхідних температурних налаштувань, можна покластися на терморегулятор і керувати ним вручну лише при зміні температурного режиму на вулиці.

 

Обігрів труб та трубопроводів, обігрів ємностейОбігрів труб забезпечує повне збереження трубопроводу. Захист від криги і повного замерзання дозволяє не хвилюватися про стан обладнання, а також внутрішнього вмісту трубопроводу.

 

Наприклад, вам потрібна безперебійна робота поливу в теплиці в зимовий час (до речі, грунт в теплиці ви також можете опалювати нагрівальним кабелем). Обігрів труб кабелем забезпечує безперебійний режим поливу при будь-якій температурі на вулиці.

Не бачите зображення? Натисніть! Тут - подарунковий код на теплу підлогу.

До того ж відомо, що перепади температури неоднозначно позначаються на зношуваності труб. Тому обігрівом труб забезпечується і безпека, виключаючи прорив труб від морозів. Труби потрібно обігрівати і в будинку, наприклад, на цокольному поверсі в підсобних приміщеннях, і зовні - трубопровід, що подає воду в будинок.

 

Захист труб від промерзання забезпечує їх надійну роботу і безпеку в будинку.

 

Шокова ціна terneo mex

Шокова ціна terneo sx

Hemstedt Di Si H спецціна

Чи Ви знаєте що...?

Чи стійкі нагрівальні кабелі до УФ-випромінювання? Всі кабелі для зовнішнього обігріву (сніготанення і антизледеніння) стійкі до УФ-випромінювання, тому в ...
Чи справді нагрівальні кабелі створюють сильне магнітне поле? Рівень магнітного випромінювання нагрівальних кабелів на один-два порядки менше гранично допустимого. ...
© 2009-2023 ПРОСТО:ТЕПЛО. All rights reserved.
Designed by Business wordpress themes and freepoker.