Електроопалення нагрівальним кабелем

як основний вид опалення

 

Безпечне електроопалення кабелемОбираючи опалення для свого будинку, ви, напевно, вивчаєте багато пропозицій. Наша пропозиція полягає в тому, щоб повністю забезпечити будинок теплом, економно використовуючи електроенергію, при цьому створивши максимально комфортні умови для мешканців. Йдеться про повне опалення будинку нагрівальним кабелем.

 

Опалення нагрівальним кабелем має незаперечні переваги, які починаються ще на етапі проектування вашого будинку. А саме:

Не бачите зображення? Натисніть! Тут - подарунковий код на теплу підлогу.

Перше, що ви оцінюєте на етапі проектування - це вартість обладнання, яке знадобиться для створення опалення в будинку. У нашому випадку опалення за допомогою нагрівального кабелю не вимагає нічого, крім, безпосередньо, електричного нагрівального кабелю і терморегуляторів для управління температурою в приміщенні.

 

Кількість і потужність кабелю розраховується для кожного приміщення окремо, причому опалення не зачіпає зони, вкриті меблями, де обігрів не має сенсу. Причому для кожного типу приміщення закладається певна потужність на 1 кв.м, напр., еякщо мова йде про підсобне приміщення, то немає сенсу на нього витрачати багато енергії. А це вже економія.

 

Електроопалення нагрівальним кабелемДля управління температурою нагріву в приміщенні купуються терморегулятори. Вони розміщуються в кожному приміщенні (невеликі приміщення, де необхідно підтримувати однакову температуру, можна заводити на один терморегулятор), що дозволяє управляти температурою автономно в кожній кімнаті, а не витрачати енергію на ті приміщення, де ви не перебуваєте в даний момент.

Друге, на що ви звернете увагу, визначаючись з тим, опалення якого виду використовуєте для обігріву будинку - це витрата енергії, особливо, в грошовому вираженні. Електроенергія, яка є єдиним ресурсом, який необхідний нагрівальному кабелю, є найдешевшим видом енергії в Україні, і завжди такою залишатиметься, бо електроенергія є внутрішнім ресурсом, а не імпортним. Встановіть в будинку двохтарифний або трьохтарифний лічильник, і платіть за електроенергію за тарифами, ранжованими за часом доби - економте.

 

Економічність опалення нагрівальним кабелем дотримується завдяки наявності датчиків температури підлоги і повітря, які сигналізують системі, коли задана температура досягнута і, отже, системі більше немає необхідності працювати, і вона відключається. Як скоро включиться система знову, залежить від тепловтрат в приміщенні: наявність хорошої теплоізоляції гарантує зменшення тепловтрат на 40%, а значить опалення буде включатися рідше. Її вартість мала в порівнянні з тим, скільки коштів вона здатна заощадити в процесі експлуатації системи опалення.

 Циркуляція повітря при радіаторному опаленні

Опалення нагрівальним кабелем економно також завдяки тому, що кожне приміщення опалюється автономно. За допомогою терморегуляторів ви встановлюєте температуру в кожному приміщенні індивідуально, десь більше, десь менше - в залежності від того, чи знаходяться там мешканці. Наприклад, в підсобних приміщеннях немає сенсу ставити високу температуру тоді, як в спальні вона повинна бути вище для комфортного перебування. А якщо ви зупинитеся на програмованих терморегуляторах, ви заощадите ще більше: одного разу задавши температуру для різного часу доби, ви більше не будете турбуватися про те, чи виключене опалення, коли ви перебуваєте поза домом.

 

І коротко про інші переваги опалення нагрівальним кабелем:

 

в будь-якій точці приміщення вам однаково тепло, тому що вся підлога гріється рівномірно;

 

ваші ноги завжди в теплі (тепло ніколи не піде під стелю);

 

корисна площа не зайнята радіаторами або додатковими обігрівачами - вони вам більше не потрібні.

 

Чи Ви знаєте що...?

Чи стійкі нагрівальні кабелі до УФ-випромінювання? Всі кабелі для зовнішнього обігріву (сніготанення і антизледеніння) стійкі до УФ-випромінювання, тому в ...
Як електрична тепла підлога економить електроенергію? Дізнайтеся, від чого залежить економність електричної теплої підлоги, і чому цей вид опалення ...
© 2009-2024 ПРОСТО:ТЕПЛО. All rights reserved.
Designed by Business wordpress themes and freepoker.