Електроопалення теплиць

 

Опалення теплиць важливо продумати таким чином, щоб вирощувані культури могли отримувати тепло не тільки зверху, але і знизу - перебувати в грунті з природною сезонною, підходящою для них, температурою. Щоб цього домогтися, необхідно обігрівати безпосередньо грунт, а не повітря в теплиці.

 

Опалення теплиць за допомогою нагрівального кабелю якраз і вирішує питання з обігрівом грунту. Кабель прокладається безпосередньо в грунті на деякій відстані від поверхні. Таким чином, тепло завжди залишається внизу на рівні грунту і рослини ростуть в звичному середовищі навіть в холоди. При цьому тепло піднімається і розсіюється і в повітрі, тому працювати в теплиці взимку також стає комфортно.

Не бачите зображення? Натисніть! Тут - подарунковий код на теплу підлогу.

Електричне опалення теплицьДля управління температурою в теплиці використовуються терморегулятори, які завдяки датчиками температури грунту і повітря, дозволяють встановити і підтримувати потрібний рівень тепла в теплицях.

 

Істотна відмінність опалення теплиць електричним нагрівальним кабелем від вентиляторів / радіаторів очевидна: тепло йде знизу (від грунту), тепле повітря рівномірно розсіюється по всій площі теплиці (грунту), при цьому він завжди залишається на рівні грунту, остигаючи до стелі, а не навпаки.

 

Порівняння систем опалення теплиць

 

Якщо порівняти опалення кабелем з водяним опаленням, то тут теж є свої переваги:

 

• вода повільно нагрівається і швидко остигає (витрати на підтримання температури води будуть значно перевищувати витрати на електричне опалення, система буде працювати досить часто), а електричний кабель швидко нагрівається і повільно остигає;

 

• пластикові труби розміщуються або по периметру теплиці (в такому випадку рівномірного обігріву грунту вже не буде) або між грядками, а електричний кабель розміщений безпосередньо в грунті. Навряд чи буде зручним працювати на землі, коли між грядками лежать пластикові труби, при пошкодженні яких вся система обігріву вийде з ладу.

 

При порівнянні з повітряним опаленням вигода також очевидна: повітря в одній частині теплиці може бути прохолодним, в інший гарячим, при цьому вентилятори ж і охолоджують це повітря, намагаючись тепло розподілити в теплиці, але ведучи його під стелю. Кабель абсолютно безшумний, не створює повітряних потоків в приміщенні, і економний в порівнянні з споживаною потужністю вентиляторами.

 

Переваги опалення теплиці кабелем

 

Опалення теплиць, обігрів ґрунтуОбираючи опалення теплиць нагрівальним кабелем, ви обираєте:

 

невидиму систему, приховану в грунті;

 

рівномірне опалення всієї площі теплиці (в будь-якій її точці температура завжди буде однією і тією ж);

 

• економне опалення - витрати на придбання нагрівального кабелю, його монтаж, а також витрати електроенергії під час експлуатації системи нижче альтернативних пропозицій на ринку.

 

 

Обігрів теплиці електричним нагрівальним кабелем дозволяє цілий рік збирати урожай.

 

Шокова ціна terneo mex

Шокова ціна terneo sx

Hemstedt Di Si H спецціна

Чи Ви знаєте що...?

Як електрична тепла підлога економить електроенергію? Дізнайтеся, від чого залежить економність електричної теплої підлоги, і чому цей вид опалення ...
Скільки електроенергії споживає електрична тепла підлога? Ознайомтеся з прикладом розрахунку споживання електроенергії теплою підлогою і дізнайтеся свої витрати на ...
© 2009-2023 ПРОСТО:ТЕПЛО. All rights reserved.
Designed by Business wordpress themes and freepoker.