Системи антиобледеніння

для захисту дахів, водостоків і жолобів

 

Системи антиобледеніння застосовуються для обігріву дахів і інших зовнішніх конструкцій будівлі, жолобів і водостічних труб. Антиобледеніння має на увазі під собою повне танення снігу і льоду в автоматичному режимі. Завдяки цій системі вам ніколи не доведеться витрачати свій час або гроші на найманя бригади для чищення покрівлі будинку.

 

Системи антиобледеніння при правильному монтажі повністю запобігають появі важких снігових шапок на покрівлі будинку і в ринвах, таким чином, зберігаючи ваше майно в первозданному стані. Також антиобледеніння пов'язане з безпекою перебування під дахом будівлі: завдяки повному таненні вологи, утворення бурульок під дахом виключається. Ви можете безпечно перебувати під дахом будівлі, в тому числі в безпеці буде знаходитися і ваше майно, наприклад, автомобіль, розміщений безпосередньо впритул з будинком.

Не бачите зображення? Натисніть! Тут - подарунковий код на теплу підлогу.

Системи антиобледеніння також незамінні для збереження водостічних труб. Під час відлиги сніжна шапка на даху тане, волога стікає через жолоби в водостоки і замерзає в них, коли наступають різкі заморозки. Псування майна в даному випадку не уникнути. Системи антиобледеніння якраз і створені для того, щоб зберегти будь-які конструкції будівлі в цілісності, уникаючи витрат на ремонт або їх повну заміну.

Системи антиобледеніння на дахах Системи антиобледеніння для обігріву водостоків та жолобів

Системи антиобледеніння складаються з електричного нагрівального кабелю, датчиків вологості і температури та терморегулятора. Система працює в автоматичному режимі, тому не вимагає постійного втручання з боку домовласників. При необхідності ви можете вручну примусово відключити або вимкнути систему, якщо вважаєте це за необхідне.

 

Через датчики вологості і температури системи антиобледеніння відстежують часові періоди, в які потрібна їх робота по очищенню покрівлі, жолобів і водостоків. Тому система економить ваші кошти: датчики включають антиобледеніння тільки при необхідності і відключають відразу, як тільки зникла волога.

 

Таким чином, системи антиобледеніння зберігають ваше майно, продовжуючи термін служби дахів, жолобів і водостоків, а також інших зовнішніх конструкцій, піклуються про вашу безпеку, повністю виключаючи появу бурульок під дахом і економлять ваші кошти, тому що в збиральних роботах ваші дахи більше не мають потреби.

 

Чи Ви знаєте що...?

Яку теплу підлогу вибрати: електричну чи водяну? Дізнайтеся про переваги і відмінності електричної теплої підлоги і в чому вона ...
Як електрична тепла підлога економить електроенергію? Дізнайтеся, від чого залежить економність електричної теплої підлоги, і чому цей вид опалення ...
© 2009-2024 ПРОСТО:ТЕПЛО. All rights reserved.
Designed by Business wordpress themes and freepoker.