Система сніготанення - надійний захист від криги на сходах, тротуарах і під'їзних шляхах

 

Система сніготанення призначена для обігріву відкритих майданчиків біля будинку, зокрема, сніготанення незамінне для обігріву під'їзних шляхів до будинку, майданчики безпосередньо перед будинком або на задньому дворі, а також сходів. Система сніготанення забезпечує безпеку вашого пересування як пішки, так і на автомобілі.

 

Система сніготанення для обігріву сходів забезпечує повне танення снігу і попереджає утворення криги, особливо в тих випадках, коли після відлиги настають різкі заморозки. Сходинки залишаються повністю чистими і сухими в будь-яку негоду. В першу чергу, сніготанення корисно для забезпечення безпеки для мешканців будинку, вам ніколи не знадобляться пісок або сіль для створення зчеплення між зовнішньою поверхнею сходів і взуттям. По-друге, ви завжди будете спокійні за безпеку ваших дітей, які виходять на зимову прогулянку.

Не бачите зображення? Натисніть! Тут - подарунковий код на теплу підлогу.

Система сніготанення включається кожен раз, коли датчик вологості сигналізує про появу снігу або вологи, тобто працює автоматично. При цьому сніготанення можна відключати примусово вручну, якщо ви вважаєте, що метеоумови прийнятні для вашої безпеки.

Система сніготанення

Система сніготанення: електричний нагрівальний кабель

Система сніготанення для обігріву сходів

Система сніготанення також корисна на відкритих майданчиках перед будинком і на задньому дворі. У будь-який час року вони ретельно очищені від вологи та сльоти, що підвищує як естетичність зовнішнього вигляду прибудинкової ділянки, так і безпеку пересування по ньому.

 

Для машин система сніготанення корисна на під'їзних шляхах до дому. Сніготанення можна встановити як на всю ширину дороги, так і в коліях, по яких пересуваються ваші автомобілі. Зчеплення коліс з дорожнім покриттям в зимовий час настільки ж добре, як і в суху пору року, що гарантує повну відсутність заметів на дорозі.

Система сніготанення на під'їзних шляхах до будинку

Система сніготанення на відкритих майданчиках

Система сніготанення складається з нагрівального кабелю, потужність якого розраховується виходячи з умов, в яких ви проживаєте. З системою ви контактуєте через терморегулятор і метеостанцію, а датчик вологості регулює час її роботи.

 

Укладати нагрівальний кабель можна в будь-яку пору року. Мінімальна температура повинна бути не нижче -5°С, а максимум досягає +160°С, тобто кабель можна укладати в гарячий асфальт. Також кабель має повний захист від ультрафіолетових променів, тому, якщо ви поклали кабель на початку літа, а дорожнє покриття будете класти через 2-3 місяці, то кабель жодним чином не постраждає від сонячних променів.

 

Чи Ви знаєте що...?

Чи стійкі нагрівальні кабелі до УФ-випромінювання? Всі кабелі для зовнішнього обігріву (сніготанення і антизледеніння) стійкі до УФ-випромінювання, тому в ...
Скільки електроенергії споживає електрична тепла підлога? Ознайомтеся з прикладом розрахунку споживання електроенергії теплою підлогою і дізнайтеся свої витрати на ...
© 2009-2024 ПРОСТО:ТЕПЛО. All rights reserved.
Designed by Business wordpress themes and freepoker.