Гарантована страховка

 

В Просто.Тепло ви застраховані від зайвих ВИТРАТ. Ми працюємо на оптимальний результат - економне тепло - і підбираємо кабель індивідуально під Ваше приміщення з мінімальною похибкою.

 

У статті про оптимальний підбір кабелю Ви ознайомилися з тим, як деякі продавці позбавляють Вас тепла і комфорту, збільшуючи Ваші витрати на електроенергію. Оптимальний підбір кабелю економить від 6 копійок на годину (за тарифами на 1 травня 2016 року для приватних осіб до 150кВт) до 11 копійок на годину (за тарифами на 1 травня 2016 року для приватних осіб понад 150кВт).

 

Не варто забувати і про терморегулятори: програмовані терморегулятори допомагають економити ще більше. А підлогова теплоізоляція скорочує спадні втрати тепла на 40%.

Не бачите зображення? Натисніть! Тут - подарунковий код на теплу підлогу.

При правильному підборі за 20 років гарантійної експлуатації кабелю Ви заощадите від 10 000 до 19 000 грн. Більш того, наприклад, кабель Nexans має підтверджений термін експлуатації 65 років без виходу з ладу. Бажаєте заощадити від 30 000 до 60 000 грн?

 

Аналогічно і з іншими виробниками нагрівального кабелю: їх термін служби значно перевищує гарантійний термін експлуатації.

 

Впевнені, що Ви не планували витратити 10 000 гривень в найближчі 20 років на електроенергію. Використовуйте ці ресурси вже сьогодні. Для своїх, а не чужих цілей.

 

Просто.Тепло. Турбота про комфорт і тепло у Вашому будинку.

 

Чи Ви знаєте що...?

Чи справді нагрівальні кабелі створюють сильне магнітне поле? Рівень магнітного випромінювання нагрівальних кабелів на один-два порядки менше гранично допустимого. ...
Як електрична тепла підлога економить електроенергію? Дізнайтеся, від чого залежить економність електричної теплої підлоги, і чому цей вид опалення ...
© 2009-2024 ПРОСТО:ТЕПЛО. All rights reserved.
Designed by Business wordpress themes and freepoker.